Tel. 506 396 770

Zespół muzyczny MIM

Zespół muzyczny MIM

Zespół z wodzirejem

Moc niezapomnianych wrażeń

Ponad 10 lat w branży weselnej

Pasja

Doświadczenie

Zespół z wodzirejem

Wysoki poziom artystyczny

Gwarancja wyśmienitej zabawy

MIM - Wasz zespół na wesele

Formacja MIM - Zespół Weselny, DJ i Wodzirej

Organizujecie imprezę typu wesele, bal, studniówka? Potrzebujecie zdecydowanego akcentu na organizowanej imprezie? Do wyboru:

• Zespół Muzyczny z Wodzirejem

• DJ i WodzirejSkład zespołu muzycznego stanowią zawodowi soliści (wokal żeński i męski), instrumentaliści, absolwenci państwowych szkół i studiów muzycznych, didżej, wodzirej.
Jesteśmy zespołem, który zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem i oprawą muzyczną uroczystości weselnych. Wyróżnia nas: bogaty, specjalnie dobrany repertuar muzyki tanecznej, oparty na znanych i lubianych, polskich i zagranicznych przebojach; doskonałe brzmienie i nagłośnienie, efekty świetlne oraz gwarancja wyśmienitej zabawy. Każda zabawa, aby była wyjątkowa i niepowtarzalna jest zawsze gruntownie planowana, a dzięki bogatemu doświadczeniu w prowadzeniu imprez, rozbawimy każde towarzystwo.

Więcej
Formacja MIM - Zespół Muzyczny Toruń
ul. Gościnna 28A, 87-100 Toruń, PL
Tel: (+48) 506 396 770
Formacja MIM - Zespół Muzyczny Toruń

Zespół weselny Włocławek Płock

zespol weselny Włocławek zespół weselny Płock zespół na wesele Kutno zespoły weselne Sierpc zespół muzyczny na studniówkę Sierpc zespoły muzyczne bal Kutno zespol muzyczny na wesele Włocławek, zespół weselny muzyczny Włocławek zespół muzyczny Płock zespol muzyczny na wesele Kutno zespół weselny Warszawa zespół na wesele Sierpc orkiestra na studniówkę

Zespół weselny Ciechanów Warszawa

zespół muzyczny na wesele Sierpc zespoły weselne Płock zespoły muzyczne studniówka Ciechanów zespol studniówka Warszawa zespół weselny muzyczny Włocławek zespół muzyczny Włocławek orkiestra na bal zabawę imprezę z wodzirejem