Tel. 506 396 770

Zespół muzyczny MIM

Zespół muzyczny MIM

Zespół z wodzirejem

Moc niezapomnianych wrażeń

Ponad 10 lat w branży weselnej

Pasja

Doświadczenie

Kapela weselna

Wysoki poziom artystyczny

Gwarancja wyśmienitej zabawy

MIM - Wasz zespół na wesele

Formacja MIM - Zespół Weselny

Organizujecie dużą imprezę typu wesele, bal, studniówka? Potrzebujecie zdecydowanego akcentu na organizowanej imprezie? Jeśli przygotowujecie wesele, bankiet, bal lub studniówkę my jesteśmy do Waszej dyspozycji, serdecznie zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszych usług. Jako Zespół weselny świadczymy swoje usługi głównie na terenie Torunia i całego województwa kujawsko-pomorskiego, ale na życzenie pojedziemy nawet na drugi koniec Polski.

Dlaczego my?

Skład zespołu muzycznego stanowią zawodowi soliści (wokal żeński i męski), instrumentaliści, absolwenci państwowych szkół i studiów muzycznych, didżej, wodzirej.
Jesteśmy zespołem, który zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem i oprawą muzyczną uroczystości weselnych. Wyróżnia nas: bogaty, specjalnie dobrany repertuar muzyki tanecznej, oparty na znanych i lubianych, polskich i zagranicznych przebojach; doskonałe brzmienie i nagłośnienie, efekty świetlne oraz gwarancja wyśmienitej zabawy. Każda zabawa, aby była wyjątkowa i niepowtarzalna jest zawsze gruntownie planowana, a dzięki bogatemu doświadczeniu w prowadzeniu imprez, rozbawimy każde towarzystwo.

Więcej
Formacja MIM - Zespół Muzyczny Toruń
ul. Gościnna 28A, 87-100 Toruń, PL
Tel: (+48) 506 396 770
Formacja MIM - Zespół Muzyczny Toruń

Zespół weselny z wodzirejem

Zespół na wesele Toruń kujawsko pomorskie zespoly weselne orkiestra weselna Zespół muzyczny na wesele w Toruniu

kapela weselna

Zespół muzyczny z Bydgoszczy Ciechanowa wodzirej weselny z Płońska Płońsk Najlepszy zespół muzyczny na wesele w Grudziądzu wesele z wodzirejem na ślub kujawsko pomorskie zespoly weselne hotel Ambasada Krobia Kapela na wesele Włocławek Zespół z Torunia Dj i wodzirej Studniówka Studniówka zabawa i taniec w Lipnie weselna muzyka Sierpc Warszawa Toruń Hotel Copernicus