Tel. 506 396 770

Zespół muzyczny MIM

Zespół muzyczny MIM

Zespół z wodzirejem

Moc niezapomnianych wrażeń

Ponad 10 lat w branży weselnej

Pasja

Doświadczenie

Kapela weselna

Wysoki poziom artystyczny

Gwarancja wyśmienitej zabawy

MIM - Wasz zespół na wesele

Formacja MIM - Zespół Weselny, DJ i Wodzirej

Organizujecie imprezę typu wesele, bal, studniówka? Potrzebujecie zdecydowanego akcentu na organizowanej imprezie? Do wyboru:

• Zespół Muzyczny z Wodzirejem

• DJ i WodzirejSkład zespołu muzycznego stanowią zawodowi soliści (wokal żeński i męski), instrumentaliści, absolwenci państwowych szkół i studiów muzycznych, didżej, wodzirej.
Jesteśmy zespołem, który zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem i oprawą muzyczną uroczystości weselnych. Wyróżnia nas: bogaty, specjalnie dobrany repertuar muzyki tanecznej, oparty na znanych i lubianych, polskich i zagranicznych przebojach; doskonałe brzmienie i nagłośnienie, efekty świetlne oraz gwarancja wyśmienitej zabawy. Każda zabawa, aby była wyjątkowa i niepowtarzalna jest zawsze gruntownie planowana, a dzięki bogatemu doświadczeniu w prowadzeniu imprez, rozbawimy każde towarzystwo.

Więcej
Formacja MIM - Zespół Muzyczny Toruń
ul. Gościnna 28A, 87-100 Toruń, PL
Tel: (+48) 506 396 770
Formacja MIM - Zespół Muzyczny Toruń

Zespół weselny z wodzirejem

Zespół na wesele Toruń kujawsko pomorskie zespoly weselne orkiestra weselna Zespół muzyczny na wesele w Toruniu

kapela weselna

Zespół muzyczny z Bydgoszczy Ciechanowa wodzirej weselny z Płońska Płońsk Najlepszy zespół muzyczny na wesele w Grudziądzu wesele z wodzirejem na ślub kujawsko pomorskie zespoly weselne hotel Ambasada Krobia Kapela na wesele Włocławek Zespół z Torunia Dj i wodzirej Studniówka Studniówka zabawa i taniec w Lipnie weselna muzyka Sierpc Warszawa Toruń Hotel Copernicus