Tel. 506 396 770

MIM - Zespół muzyczny

Zespół z wodzirejem

Zespół muzyczny MIM

Moc niezapomnianych wrażeń

Ponad 10 lat na rynku muzycznym

Pasja

Doświadczenie

Zespół z wodzirejem

Profesjonalizm

Gwarancja wyśmienitej zabawy

Formacja MIM - Wasz zespół na wesele

Formacja MIM - Zespół Muzyczny

Organizujecie dużą imprezę typu wesele, bal, studniówka? Potrzebujecie zdecydowanego akcentu na organizowanej imprezie? Jeśli przygotowujecie wesele, bankiet, bal lub studniówkę my jesteśmy do Waszej dyspozycji, serdecznie zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszych usług. Jako Zespół weselny świadczymy swoje usługi głównie na terenie Torunia i całego województwa kujawsko-pomorskiego, ale na życzenie pojedziemy nawet na drugi koniec Polski.

Dlaczego my?

Skład zespołu muzycznego stanowią zawodowi soliści (wokal żeński i męski), instrumentaliści, absolwenci państwowych szkół i studiów muzycznych, didżej, wodzirej.
Jesteśmy zespołem, który zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem i oprawą muzyczną uroczystości weselnych. Wyróżnia nas: bogaty, specjalnie dobrany repertuar muzyki tanecznej, oparty na znanych i lubianych, polskich i zagranicznych przebojach; doskonałe brzmienie i nagłośnienie, efekty świetlne oraz gwarancja wyśmienitej zabawy. Każda zabawa, aby była wyjątkowa i niepowtarzalna jest zawsze gruntownie planowana, a dzięki bogatemu doświadczeniu w prowadzeniu imprez, rozbawimy każde towarzystwo.

Więcej
Formacja MIM - Zespół Muzyczny Toruń
ul. Gościnna 28A, 87-100 Toruń, PL
Tel: (+48) 506 396 770
Formacja MIM - Zespół Muzyczny Toruń

Zespół weselny Bydgoszcz Chojnice Piła Nakło

Bydgoszcz, Ślub w Bydgoszczy, najlepsza orkiestra weselna w Bydgoszczy, najlepsza weselna kapela w Bydgoszczy Muzyczny Zespół weselny z wodzirejem Bydgoszcz Piła Piła zespoły weselne na bal studniówkę Chojnice Zespoły muzyczne Nakło Zespoły muzyczne na żywo z wodzirejem orkiestra na studniówkę z wodzirejem orkiestra na wesele bal zabawę imprezę z wodzirejem