Tel. 506 396 770

Zespół muzyczny MIM

Zespół muzyczny na bal

Moc niezapomnianych wrażeń

Ponad 10 lat na rynku muzycznym

Doświadczenie

Pasja

Wysoki poziom artystyczny

Zespół z wodzirejem

Gwarancja wyśmienitej zabawy

MIM - Wasz zespół na wesele, studniówkę

Formacja MIM - Zespół Muzyczny

Organizujecie dużą imprezę typu wesele, bal, studniówka? Potrzebujecie zdecydowanego akcentu na organizowanej imprezie? Jeśli przygotowujecie wesele, bankiet, bal lub studniówkę my jesteśmy do Waszej dyspozycji, serdecznie zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszych usług. Jako Zespół weselny świadczymy swoje usługi głównie na terenie Torunia i całego województwa kujawsko-pomorskiego, ale na życzenie pojedziemy nawet na drugi koniec Polski.

Dlaczego my?

Skład zespołu muzycznego stanowią zawodowi soliści (wokal żeński i męski), instrumentaliści, absolwenci państwowych szkół i studiów muzycznych, didżej, wodzirej.
Jesteśmy zespołem, który zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem i oprawą muzyczną uroczystości weselnych. Wyróżnia nas: bogaty, specjalnie dobrany repertuar muzyki tanecznej, oparty na znanych i lubianych, polskich i zagranicznych przebojach; doskonałe brzmienie i nagłośnienie, efekty świetlne oraz gwarancja wyśmienitej zabawy. Każda zabawa, aby była wyjątkowa i niepowtarzalna jest zawsze gruntownie planowana, a dzięki bogatemu doświadczeniu w prowadzeniu imprez, rozbawimy każde towarzystwo.

Więcej
Formacja MIM - Zespół Muzyczny Toruń
ul. Gościnna 28A, 87-100 Toruń, PL
Tel: (+48) 506 396 770
Formacja MIM - Zespół na wesele Toruń

Zespół z Wodzirejem

Wodzirej Toruń Zespół muzyczny z wodzirejem Najlepszy weselny zespół Turzno Pałac Romantyczny Turzno

Zespół na studniówkę

Toruń Zespół na studniówkę Bydgoszcz Toruń zespol muzyczny z wodzirejem na wesele Ambasada Krobia Lubicz soliści duet wokalny muzyka na studniówkę muzyka na wesele