Tel. 506 396 770

Zespół muzyczny MIM

Zespół muzyczny MIM

Moc niezapomnianych wrażeń

Ponad 10 lat na weselnym rynku

Muzyczna pasja

Doświadczenie

Zespół i wodzirej

Wysoki poziom artystyczny

Wyśmienita zabawa

MIM - Wasz zespół na wesele

Formacja MIM - Zespół na wesele

Organizujecie dużą imprezę typu wesele, bal, studniówka? Potrzebujecie zdecydowanego akcentu na organizowanej imprezie? Jeśli przygotowujecie wesele, bankiet, bal lub studniówkę my jesteśmy do Waszej dyspozycji, serdecznie zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszych usług. Jako Zespół weselny świadczymy swoje usługi głównie na terenie Torunia i całego województwa kujawsko-pomorskiego, ale na życzenie pojedziemy nawet na drugi koniec Polski.

Dlaczego my?

Skład zespołu muzycznego stanowią zawodowi soliści (wokal żeński i męski), instrumentaliści, absolwenci państwowych szkół i studiów muzycznych, didżej, wodzirej.
Jesteśmy zespołem, który zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem i oprawą muzyczną uroczystości weselnych. Wyróżnia nas: bogaty, specjalnie dobrany repertuar muzyki tanecznej, oparty na znanych i lubianych, polskich i zagranicznych przebojach; doskonałe brzmienie i nagłośnienie, efekty świetlne oraz gwarancja wyśmienitej zabawy. Każda zabawa, aby była wyjątkowa i niepowtarzalna jest zawsze gruntownie planowana, a dzięki bogatemu doświadczeniu w prowadzeniu imprez, rozbawimy każde towarzystwo.

Więcej
Formacja MIM - Zespół Muzyczny
ul. Gościnna 28A, 87-100 Toruń, PL
Tel: (+48) 506 396 770
Formacja MIM - Zespół na wesele

Zespół na wesele w Grudziądzu

Zespół Muzyczny Grudziądz Zespół muzyczny na wesele Zespół weselny kujawsko pomorskie Zespół Muzyczny na wesele Bydgoszcz Weselny Zespół Muzyczny z wodzirejem kujawsko pomorskie Zespół Muzyczny Grudziądz Weselny Zespół Zespół Muzyczny na wesele Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz. Wodzirej i Zespół muzyczny na wesele w Toruńskim

Zespół na wesele z Torunia

Najlepszy zespół muzyczny na wesele Toruń Ślub w Toruniu Najlepsza orkiestra na wesele w Grudziadzu Najlepsza weselna kapela w Toruniu

Zespół na wesele Toruń

Zespół muzyczny idealny band na wesele w okolicach Grudziadza