Tel. 506 396 770

Zespół muzyczny MIM

Zespół muzyczny Bydgoszcz

Ponad 10 lat na rynku muzycznym

Moc niezapomnianych wrażeń

Pasja

Doświadczenie

Zespół z wodzirejem

Zespół na wesele w Bydgoszczy

Wysoki poziom artystyczny

Gwarancja wyśmienitej zabawy

MIM - Wasz zespół na wesele

Formacja MIM - Zespół Muzyczny

Organizujecie dużą imprezę typu wesele, bal, studniówka? Potrzebujecie zdecydowanego akcentu na organizowanej imprezie? Jeśli przygotowujecie wesele, bankiet, bal lub studniówkę my jesteśmy do Waszej dyspozycji, serdecznie zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszych usług. Jako Zespół weselny świadczymy swoje usługi głównie na terenie Torunia i całego województwa kujawsko-pomorskiego, ale na życzenie pojedziemy nawet na drugi koniec Polski.

Dlaczego my?

Skład zespołu muzycznego stanowią zawodowi soliści (wokal żeński i męski), instrumentaliści, absolwenci państwowych szkół i studiów muzycznych, didżej, wodzirej.
Jesteśmy zespołem, który zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem i oprawą muzyczną uroczystości weselnych. Wyróżnia nas: bogaty, specjalnie dobrany repertuar muzyki tanecznej, oparty na znanych i lubianych, polskich i zagranicznych przebojach; doskonałe brzmienie i nagłośnienie, efekty świetlne oraz gwarancja wyśmienitej zabawy. Każda zabawa, aby była wyjątkowa i niepowtarzalna jest zawsze gruntownie planowana, a dzięki bogatemu doświadczeniu w prowadzeniu imprez, rozbawimy każde towarzystwo.

Więcej
Formacja MIM - Zespół Muzyczny Toruń
ul. Gościnna 28A, 87-100 Toruń, PL
Tel: (+48) 506 396 770
Formacja MIM - Zespół Muzyczny Toruń

Zespół Muzyczny na studniówkę Bydgoszcz

Wodzirej i zespół na studniówkowy bal w Bydgoszczy Zatoka sala Wesele Bydgoszcz Agat Agat Studniówka Słoneczny Młyn Wesela restauracja Telimena Bydgoszcz Wodzirej prowadzący tańce na weselach balach zabawach tanecznych Park Hotel

Zespół na wesele w Bydgoszczy

zespół na wesele Bydgoszcz Bydgoszcz orkiestra weselna Hotel City

Zespół Muzyczny Bydgoszcz

Art Music, Muzyczna oprawa imprez tanecznych: Zespół muzyczny Bydgoszcz