Tel. 506 396 770

Zespół muzyczny MIM

Zespół muzyczny MIM

Ponad 10 lat na rynku muzycznym

Moc niezapomnianych wrażeń

Pasja

Doświadczenie

Zespół z wodzirejem

Wysoki poziom artystyczny

Gwarancja wyśmienitej zabawy

MIM - Wasz zespół muzyczny na wesele

Formacja MIM - Zespół Muzyczny, DJ i Wodzirej

Organizujecie imprezę typu wesele, bal, studniówka? Potrzebujecie zdecydowanego akcentu na organizowanej imprezie? Do wyboru:

• Zespół Muzyczny z Wodzirejem

• DJ i WodzirejSkład zespołu muzycznego stanowią zawodowi soliści (wokal żeński i męski), instrumentaliści, absolwenci państwowych szkół i studiów muzycznych, didżej, wodzirej.
Jesteśmy zespołem, który zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem i oprawą muzyczną uroczystości weselnych. Wyróżnia nas: bogaty, specjalnie dobrany repertuar muzyki tanecznej, oparty na znanych i lubianych, polskich i zagranicznych przebojach; doskonałe brzmienie i nagłośnienie, efekty świetlne oraz gwarancja wyśmienitej zabawy. Każda zabawa, aby była wyjątkowa i niepowtarzalna jest zawsze gruntownie planowana, a dzięki bogatemu doświadczeniu w prowadzeniu imprez, rozbawimy każde towarzystwo.

Więcej
Formacja MIM - Zespół Muzyczny Toruń
ul. Gościnna 28A, 87-100 Toruń, PL
Tel: (+48) 506 396 770
Formacja MIM - Zespół Muzyczny na wesele kujawsko pomorskie

Zespół muzyczny na wesele w kujawsko pomorskim

kujawsko pomorskie, Ślub w kujawsko pomorskim, najlepsza orkiestra weselna w kujawsko pomorskim Sala Patrycja Świętosław Patrycja najlepsza weselna kapela weselna w kujawsko pomorskim

Zespół na wesele z kujawsko pomorskiego

kujawsko pomorskie zespol, orkiestra zespół na wesele kujawsko pomorskie kujawsko pomorskie Zespół na wesele z wodzirejem Toruń Hotel 1231 Zespół weselny Kujawsko Pomorskie Poranna Rosa Grabowiec Zespół na wesele Toruń