Tel. 506 396 770

Zespół muzyczny MIM

Zespół muzyczny MIM

Ponad 10 lat na rynku muzycznym

Moc niezapomnianych wrażeń

Pasja

Doświadczenie

Zespół z wodzirejem

Wysoki poziom artystyczny

Gwarancja wyśmienitej zabawy

MIM - Wasz zespół muzyczny na wesele

Formacja MIM - Zespół Muzyczny

Organizujecie dużą imprezę typu wesele, bal, studniówka? Potrzebujecie zdecydowanego akcentu na organizowanej imprezie? Jeśli przygotowujecie wesele, bankiet, bal lub studniówkę my jesteśmy do Waszej dyspozycji, serdecznie zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszych usług. Jako Zespół weselny świadczymy swoje usługi głównie na terenie Torunia i całego województwa kujawsko-pomorskiego, ale na życzenie pojedziemy nawet na drugi koniec Polski.

Dlaczego my?

Skład zespołu muzycznego stanowią zawodowi soliści (wokal żeński i męski), instrumentaliści, absolwenci państwowych szkół i studiów muzycznych, didżej, wodzirej.
Jesteśmy zespołem, który zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem i oprawą muzyczną uroczystości weselnych. Wyróżnia nas: bogaty, specjalnie dobrany repertuar muzyki tanecznej, oparty na znanych i lubianych, polskich i zagranicznych przebojach; doskonałe brzmienie i nagłośnienie, efekty świetlne oraz gwarancja wyśmienitej zabawy. Każda zabawa, aby była wyjątkowa i niepowtarzalna jest zawsze gruntownie planowana, a dzięki bogatemu doświadczeniu w prowadzeniu imprez, rozbawimy każde towarzystwo.

Więcej
Formacja MIM - Zespół Muzyczny Toruń
ul. Gościnna 28A, 87-100 Toruń, PL
Tel: (+48) 506 396 770
Formacja MIM - Zespół Muzyczny na wesele kujawsko pomorskie

Zespół muzyczny na wesele w kujawsko pomorskim

kujawsko pomorskie, Ślub w kujawsko pomorskim, najlepsza orkiestra weselna w kujawsko pomorskim Sala Patrycja Świętosław Patrycja najlepsza weselna kapela weselna w kujawsko pomorskim

Zespół na wesele z kujawsko pomorskiego

kujawsko pomorskie zespol, orkiestra zespół na wesele kujawsko pomorskie kujawsko pomorskie Zespół na wesele z wodzirejem Toruń Hotel 1231 Zespół weselny Kujawsko Pomorskie Poranna Rosa Grabowiec Zespół na wesele Toruń