Tel. 506 396 770

Zespół muzyczny MIM

Zespół muzyczny MIM

Moc niezapomnianych wrażeń

Ponad 10 lat na rynku muzycznym

Pasja

Doświadczenie

Zespół z wodzirejem

Wysoki poziom artystyczny

Gwarancja wyśmienitej zabawy

MIM - Wasz zespół na wesele

Formacja MIM - Zespół Muzyczny, DJ i Wodzirej

Organizujecie imprezę typu wesele, bal, studniówka? Potrzebujecie zdecydowanego akcentu na organizowanej imprezie? Do wyboru:

• Zespół Muzyczny z Wodzirejem

• DJ i WodzirejSkład zespołu muzycznego stanowią zawodowi soliści (wokal żeński i męski), instrumentaliści, absolwenci państwowych szkół i studiów muzycznych, didżej, wodzirej.
Jesteśmy zespołem, który zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem i oprawą muzyczną uroczystości weselnych. Wyróżnia nas: bogaty, specjalnie dobrany repertuar muzyki tanecznej, oparty na znanych i lubianych, polskich i zagranicznych przebojach; doskonałe brzmienie i nagłośnienie, efekty świetlne oraz gwarancja wyśmienitej zabawy. Każda zabawa, aby była wyjątkowa i niepowtarzalna jest zawsze gruntownie planowana, a dzięki bogatemu doświadczeniu w prowadzeniu imprez, rozbawimy każde towarzystwo.

Więcej
Formacja MIM - Zespół Muzyczny Toruń
ul. Gościnna 28A, 87-100 Toruń, PL
Tel: (+48) 506 396 770
Formacja MIM - Zespół Muzyczny Toruń

Zespół muzyczny Grudziądz

Grudziądz, Ślub w Grudziądzu, Grudziądz - najlepsza orkiestra weselna w Grudziądzu, najlepsza weselna kapela w Grudziądzu, najlepsza orkiestra weselna w kujawsko pomorskim, Najlepsza Weselna Orkiestra z wodzirejem Grudziądz

Zespół Grudziądz

zespol weselny na wesele zespół muzyczny zespół na wesele Grudziądz zespół muzyczny Grudziądz zespoły muzyczne Grudziądz zespoły weselne Grudziądz wesele Grudziądz muzyka na wesele obsługa wesel Grudziądz studniówka Grudziądz ślub Grudziadz wesele Grudziądz