Formacja MIM - Zespół Muzyczny

Muzyczno-artystyczna oprawa uroczystości weselnych, bankietów, studniówek, przyjęć, zabaw tanecznych.

Skład Formacji MIM to zespół wokalno-instrumentalny, wodzirej-konferansjer i DJ.
Takie nowoczesne połączenie daje możliwość prowadzenia imprezy zarówno w wykonaniu muzyki na żywo, jak i - w zależności od potrzeb - odtwarzanej w oryginalnym wykonaniu.

Występujemy na różnych imprezach okolicznościowych - balach studniówkowych, zabawach integracyjnych, zabawach karnawałowych. Jednakże najczęściej naszymi kontrahentami są osoby prywatne, które organizują swoje przyjęcia weselne. 15 lat doświadczenia w branży weselnej, zaangażowanie, dbałość o wysoką jakość artystyczną zapewnia z naszej strony profesjonalizm świadczonych usług.

Nasze instrumentarium to: wokal męski i żeński, aranżery klawiszowe, gitara elektryczna, saksofon (opcjonalnie), instrumenty perkusyjne (shaker, tamburyn).

Repertuar zawsze dobieramy do bawiących się uczestników. Już na początku każdej imprezy staramy się określić, jaki rodzaj muzyki odpowiada bawiącej się publice i podążając tym torem gramy to, co lubią najbardziej zapewniając wyborną zabawę.

Nad przebiegiem uroczystości weselnej czuwa wodzirej - konferansjer, który prowadzi tańce integracyjne, buduje sprzyjającą atmosferę, angażuje gości do wspólnej zabawy, prowadzi podziękowania dla rodziców, tradycyjne oczepiny, konkursy.

Weselne impresje